top of page

Jan Houdek

Kouč & Podcaster

Má odbornost:

  • hledání sebe sama

  • osobní produktivita

Certifikace:

  • certifikovaný výcvik ICF + kurz metoda Život jako hra

  • Unlock your potential od Jan Mühlfeit

Praxe:

  • 650+ odkoučovaných hodin

  • spoluzakladatel projektu mysli na budoucnost!

Můj příběh

Už jako malého mě bavilo pomáhat lidem. Viděl jsem to doma. Moje maminka pomáhala do poslední chvíle. Sama potřebovala pomoc, ačkoliv ji už nebylo pomoci. Byla a stále pro mě je velkou inspirací. Tehdy se mi sesypal celý svět a já ho postupně musel dávat dohromady.

Uvědomil jsem si, že ty pocity, kdy jsem byl opravdu šťastný, mají jedno společné – byl jsem s lidmi, co dělali to, co milovali. Viděl jsem jim to v očích. Ať už to byli moji spolužáci, kamarádi nebo moje první láska. Uvědomil jsem si, že u některých svých kamarádů, jsem byl já právě ten, který jim to pomohl objevit. Je to mé životní poslání, má vášeň.

Všichni to máme v sobě. Všichni tady máme místo a je jen na nás, jestli se rozhodneme věřit své intuici, nebo se podvolíme očekávání společnosti. Možná to bude znít naivně, ale věřím, že svět by byl lepší místo, kdyby každý dělal, co ho naplňuje a opravdu baví. O to snažím a přispívám svým málem k společnosti plné šťastných a naplněných lidí, miluji to. Miluji to, co dělám.

Má praxe

40+

spokojených klientů

650+

odkoučovaných hodin

2,8

Ø počet sezení k prvním výsledkům

100%

garance dosažení vašich cílů

Proč do toho jít se mnou

Nemám žádné předsudky. Chci tě podpořit a je mi jedno, jestli z tebe rodina chce mít právníka nebo doktora. Pomůžu ti přesvědčit tvou rodinu, že tvé místo je jinde. Nadchnu se pro jakýkoliv nápad nebo cestu, která pro tebe bude tou pravou.

Sdílím s tebou tvé nadšení. Jsem opravdu šťastný při pohledu na mladého člověka dělajícího, co miluje. A to vše co nejefektivněji.

Inspirační okénko

Inspirativní videa:

(skutečně, žádná motivační, motivaci hledejte v sobě, ta vydrží)

Testy osobnosti, silných stránek,... vše, co vám pomůže poznat sama sebe:

bottom of page